Seřaďte Evropu Společenská zeměpisná hra

Skladem > 10 ks
expedujeme do 2 pracovních dnů
Vyzkoušejte si své znalosti
Znáte vlajky evropských státu? Víte, ve kterém státě leží nejvyšší bod Evropy? Dokázali byste odpovědět, která evropská země má nejvíce sousedů? Své znalosti evropského zeměpisu si můžete vyzkoušet při společenské hře Seřaďte Evropu.

Pro koho hra je
Hra je určena pro 2–6 hráčů od 12 let.

Jak dlouho hra trvá
Předpokládaná doba hry je 45 minut. Žádný stres, hra Vás časovými limity trápit nebude.

Pravidla hry v kostce
Na následujícím odkazu si můžete prohlédnout pravidla hry v obrázcích.

Tato stolní hra probíhá ve dvanácti kolech. V každém kole je ze zamíchaného balíčku vybráno několik karet s vlajkami evropských států. Všichni hráči řeší stejný úkol. Poznávají podle vlajek státy a řadí je podle určitého kritéria. Takovým kritériem může být nadmořská výška nejvyšší hory, rozloha státu, hustota obyvatel, počet obyvatel samotného státu či jeho hlavního města. Dále budete řadit státy a jejich hlavní města podle polohy od severu k jihu nebo od západu na východ. Bude se Vám hodit také povědomí o tom, s kým mají evropské státy společnou hranici. Správná odpověď je vždy uvedena na zadní straně karty se zadáním úkolu.

Pokaždé jiná
Hra je pokaždé jiná, protože vlajky států, které je potřeba poznat a seřadit, jsou vybírány náhodně.

Hrají stále všichni
Narozdíl od mnohých kvízových her, má tato hra výhodu, že v každém kole řeší úkol všichi hráči. Nikdo nečeká, až na něj přijde řada.

Autorská hra
Jmenujeme se Martina a Jarda. Máme rádi inteligentní hry a hračky, které kromě zábavy člověka obohatí poznáním nebo dovednostmi. Hra Seřaďte Evropu je naše. Máme na svědomí samotný nápad, kreslení obrázků, jejich digitalizaci, sestavování otázek, dohledávání zeměpisných informací, vskutku nekonečné ověřování a opravování faktů, sestavení hracích karet, sepsání návodu a další dokumentace, návrh potisku krabičky a v neposlední řadě vyzkoušení hry v praxi. S něčím jsme přece jen pomoct potřebovali. Hrací karty nám vyrábí tiskařská firma a krabičky s potiskem pochází z jedné chráněné dílny. Přejeme příjemnou zábavu.

Rádi Vám odpovíme
Máte-li k produktu jakékoli otázky, neváhejte se zeptat pomocí kontaktního formuláře.